Zarabianie na klikaniu

Obecnie przez Internet zarabiać czy dorabiać może każdy nawet osoby niepełnoletnie. Jednym ze sposobów na dorobienie jest metoda – klikanie. Warto zaznaczyć, że jest to mało efektywny sposób zarobku umożliwiający zarobienie góra kilkudziesięciu złotych miesięcznie przynajmniej w większości przypadków. Jak nazwa sugeruje zarabianie tym sposobem odbywa się poprzez klikanie w reklamy, e – maile i inne linki.

Każde kliknięcie to określona kwota pieniężna są to zazwyczaj grosze i na koniec miesiąca pieniądze zostają podliczone i jeśli osiągnęliśmy kwotę minimalną można je wypłacić.

Zarabianie na klikaniuCzasami zamiast pieniędzy otrzymywane są punkty, które potem można wymienić na pieniądze lub nagrody. Samo klikanie daje bardzo mały zarobek, dlatego aby zwiększyć dochody należy zainteresować się systemem poleconych jeśli strona taki oferuje – wówczas powiększymy swoje zarobki. Kolejnym krokiem do zwiększenia zarobków jest zalogowanie się na kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt podobnych stron oferujących klikanie.

Najpopularniejszą stroną na której możemy zarobić na klikaniu jest Traffic Monsoon. Strona jest amerykańska, czyli zarabiamy w dolarach, co dla nas – Polaków jest bardzo korzystne, bo zarobimy więcej niż byśmy zarabiali w polskim serwisie i dostawali złotówki :)

Łącząc zarobki z tylu stron z systemem poleconych można osiągnąć zarobek rzędu kilkudziesięciu, a czasami (bardzo rzadko i nie u każdego) kilkuset złotych. Jak przy każdej pracy zarobki zależą od poświęconego czasu. Wiadomo, że im więcej czasu poświęcimy na klikanie w różnych serwisach i czym bardziej rozbudujemy swój system poleconych tym zarobki będą większe.

Klikanie nie zabiera dużo czasu w zależności od ilości serwisów na których jesteśmy zalogowani może to być od 20 minut do 1 godziny (w Traffic Monsoon zajmuje to ok 15 minut). Oczywiście jest to sposób na dorobienie nie da się z tego wyżyć ani utrzymać rodziny. Oczywiście są osoby, które tak rozbudowały swój system poleconych, że ich zarobki osiągają lub nawet przewyższają miesięczną płacę minimalną, ale jest to bardzo niewielki odsetek.

Podsumowując klikanie jest dobre na dorobienie do kieszonkowego, ale osoby chcące poważniejszych pieniędzy z pewnością nie będą usatysfakcjonowane z zarobków. Jednak trzeba powiedzieć, że klikanie nie zajmuje dużo czasu, a jednak można zarobić te „parę groszy”. W serwisie TrafficMonsoon możemy zarabiać jeszcze na inne sposoby, więc zarobki są tutaj znacznie wyższe, mogą wynosić po kilku miesiącach nawet kilka tysięcy złotych.

Comments
  1. Rbert

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *