W Co, Jak i Gdzie Zainwestować Pieniądze 10000 zł, 20 tyś, 50 tyś? w 2016

No właśnie, mamy już jakąś gotówkę zaoszczędzoną i oto jest pytanie – W co warto zainwestować pieniądze, żeby zarobić? I to najlepiej zarobić więcej niż jakieś marne 3% w ciągu roku na lokacie?

Jeżeli jeszcze tego nie wiesz, zaraz powiem Ci w co ja sam zainwestowałem i w co Ty również możesz zainwestować i dobrze na tym zarabiać…

Zapraszam :)

W co warto inwestować i dlaczego?

W dobie XXI wieku, kiedy to zarobki większości z nas nie są na najwyższym poziomie, często szukamy możliwości inwestycyjnych, dzięki którym moglibyśmy wzmóc swoje dochody.

Zauważyć trzeba, że sposobów inwestowania dziś nie brakuje i każdy powinien znaleźć coś w sam raz dla siebie, biorąc pod uwagę tak rentowność takich inwestycji, jak i wysokość kapitału do nich niezbędnego. Zastanówmy się zatem w co najlepiej inwestować i dlaczego?

Akcje, obligacje, złoto czy nieruchomości?

Wzrost pieniędzy, inwestowanieW czasach niestabilności gospodarczej zarobek na bezpiecznych lokatach bankowych raczej nie może nas kusić. Statystycznie odkładając dziś 1000 zł na okres 12 miesięcy, zarabiamy jedynie około 26 złotych. Trudno dziwić się temu, że takie inwestycje większości nie przekonują.

Szukając znacznie rentowniejszych możliwości inwestycyjnych, gdzie można zainwestować 1000, 5000, 10000, 20000 czy nawet 50000 złotych znacznie częściej stawiamy na akcje, czy obligacje, na których zarobić można znacznie więcej.

Poza tym nie można przejść obojętnie wobec inwestycji w złoto oraz nieruchomości, choć w przypadku tych ostatnich wiąże się to ze znacznie większym wkładem sięgającym kilkuset tysięcy złotych.

Bacząc jednak na te inwestycje, trzeba być ostrożnym, gdyż nie są one tak rentowne, a przynajmniej bezpieczne, jak się wielu może wydawać. Poza tym, jak to jest w przypadku nieruchomości, wiąże się to z wysokim wkładem własnym.

Tak więc w co zainwestować mając znacznie mniejszy wkład? Przyjrzyjmy się tu opcjom binarnym, które z każdym rokiem szybko zyskują na popularności. Co jest powodem tego, że inwestowanie pieniędzy w opcje binarne cieszy się tak wielkim zainteresowaniem?

Inwestowanie w opcje binarne

W pierwszej kolejności należy odnieść się do tego, że inwestowanie w opcje binarne nie wymaga od nas tak wielkiej wiedzy z zakresu finansów, jak ma to miejsce przy akcjach, obligacjach czy nawet złocie.

Dlatego też jako traderzy w opcjach binarnych nie musimy interesować się dźwignią, spreadami, strategiami ustawiania, marginesami depozytów czy ukrytymi opłatami transakcyjnymi. W zamian można się natomiast skupić się na podejmowaniu właściwych decyzji, realizowaniu swojej strategi handlowej, a co za tym idzie pomnażaniu zysków.

Zacząć należałoby od wyjaśnienia tego, czym są opcje binarne. Otóż jest to najpopularniejsze narzędzie handlu online, którego podstawową zasadą jest prognoza, czy cena danego aktywa będzie rosnąć, czy spadać.

Jak i Gdzie Inwestować? np 10 000 złZauważmy, że aktywem mogą być tu pary walutowe, towary jak złoto czy ropa, indeksy lub akcje. Co ciekawe do handlu opcjami binarnymi nie potrzebujemy wielkich nakładów. Wystarczające będą małe kwoty, w wysokości nawet 10 dolarów na jedną transakcję.

Do określenia wzrostu bądź spadku ceny walut, akcji lub towarów służą strategie binarne. Warto zdać sobie sprawę, że nie ma strategii gwarantujących zysk. Każda z nich ma swoje dobre i złe strony. Najważniejsze jest tutaj to, aby przynosiła ona zyski w perspektywie długoterminowej.

Jak inwestować w opcje binarne? Odbywa się ono za pośrednictwem brokerów, którymi są firmy oferujące swoim klientom platformę handlową i pełną obsługę. Obecnie w sieci możemy znaleźć wiele różnych platform, choć nie wszystkie są niezawodne.

Dlatego też trzeba handlować jedynie u brokerów mogących się pochwalić licencją od urzędu godnego zaufania w UE. Najczęściej spotkać się z można cypryjską komisją papierów wartościowych lub brytyjską FCA. Najbardziej lubianym brokerem w Polsce jest Opteck, którego platforma handlowa znajduje się pod adresem https://pl.opteck.com

Opteck

Co charakteryzuje platformę Opteck? Zacząć należałoby od bonusu powitalnego, który każdemu zainteresowanemu powinien przypaść do gustu. W Opteck każdy nowy klient tej platformy może bowiem liczyć aż na 50% bonus od kwoty pierwszego zasilenia konta. Na tym korzyści płynące z inwestowania na Opteck się jednak nie kończą.

Platforma umożliwia bowiem handel bez prowizji, spreadów i ukrytych opłat w jednym z czterech typów inwestycji: szybka opcja (Quick Option), zakres (Range), wyżej/niżej (High/Low) oraz jeden dotyk (One Touch). Co ważniejsze każdy typ oferuje wybór indywidualnych opcji czasowych oraz dobór optymalnej strategii. W rezultacie Opteck oferuje zysk w granicach 86% już w minutę przy jednej transakcji.

Nie można przejść obojętnie też wobec kwestii pomocy, jaką niesie w sobie platforma i jej pracownicy inwestorom. Sporą korzyścią jest już samo to, że platforma inwestycyjna jest bardzo wyrazista i czytelna, co nie tylko ułatwia zawieranie transakcji, ale także chroni przed ewentualnymi błędami.

Poza tym odnieść się również trzeba do kwestii wszelkiego rodzaju poradników, e-booków i innych bezpłatnych tutoriali, które są pomocne w określeniu tego, w co warto inwestować oraz jak inwestować. Nie da się ukryć, że zwłaszcza młodym traderom taka pomoc jest bezcenna i pomaga im ukierunkować się w inwestycjach na rynku opcji binarnych.

Aby zacząć inwestować w opcje binarne już dzisiaj kliknij tutaj.

Comments
  1. Karol Inwestor

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *